Učesnici

MUŠKE EKIPE
35+
1. Kaja Grosuplje (Slovenija)
2. ML International Beograd (Srbija)
3. Adriatic osiguranje Split (Hrvatska)
4. KK Dunav Apatin (Srbija)
5. KK Jazine Arbanasi Zadar (Hrvatska)
6. KK Puntamika Zadar (Hrvatska)
40+
1. AST Beograd (Srbija)
2. Pet Bunara Zadar (Hrvatska)
3. Vitanje (Slovenija)
4. Basket Tivat (Crna Gora)
5. 4K Priština (Srbija)
6. Veterani Grada Bara (Crna Gora)
7. Kopar (Slovenija)
8. Best Academy (Turska)
45+
1. Drink&Play Zagreb (Hrvatska)
2. Sirmijum SM (Srbija)
3. Valjevo (Srbija)
4. Konavle Cavtat (Hrvatska)
5. Tikveš Kavadarci (Makedonija)
6. KK Pelister Bitola (Makedonija)
7. Lenart (Slovenija)
8. KK Veterani Zlatorog Laško (Slovenija)
9. Vršac (Srbija)
10. Gorenjska (Slovenija)
11. Igokea (Bosna i Hercegovina)
12. Gelipteri Zagreb (Hrvatska)
13. Novi Sad (Srbija)
14. Beograd (Srbija)
50+
1. Veterani Elektra Šoštanj (Slovenija)
2. VKK Mostar (Bosna i Hercegovina)
3. MAR – BAS (Turska)
4. Kočevski medvedi (Slovenija)
5. Wintech (Srbija)
6. Best Academy (Turska)
7. KK Ivanić (Hrvatska)
8. KK Astibo Štip (Makedonija)
9. Bratislava (Slovačka)
10. VKK Velika Gorica (Hrvatska)
11. Devils Advokat (Hrvatska)
12. Maxi Sarajevo (Bosna i Hercegovina)
13. Pula (Hrvatska)
14. Karača 2005 Herceg Novi (Crna Gora)
15. Hapoel (Izrael)
16. Jadran Trst (Italija)
55+
1. Beograd (Srbija)
2. Vitanje (Slovenija)
3. VKD Štajerska (Slovenija)
4. Slovenija 55+ (Slovenija)
5. Tuzla (Bosna i Hercegovina)
6. Srbija 55+ (Srbija)
60+
1. Aikea Portorož (Slovenija)
2. Novi Beograd (Srbija)
3. Beograd (Srbija)
4. Athens Atina (Grčka)
5. Minhen (Nemacka)
6. VKK Zagreb (Hrvatska)
ŽENSKE EKIPE:
35+
1. Šizike 35+Beograd (Srbija)
2. SES Istanbul (Turska)
3. Valjevo (Srbija)
4. Kemer Mergel (Turska)
40+
1. HUN K8 (Madjarska)
2. Filozof Bratislava (Slovačka)
3.STOS (Hrvatska)
4. Štorklje Murska Sobota (Slovenija)
45+
1. Rožice Rijeka (Hrvatska)
2. SES Istanbul (Turska)
3. Šizike 45+Beograd (Srbija)
4. Kornjače Subotica (Srbija)
50+
1. OTYE SEPSI (Rumunija)
2. Fimba team (Europe)
3. Novi Sad (Srbija)