Rezultati

Raspored takmicenja na memorijalu 2017

>> RASPORED

PETAK 24.11.2017.

M 55+ Novi Beograd – Ksevt Vitanje 46:26

M 55+ Hapoel – Portorož 47:21

M 40+ Hamburg – Vita sport 49:42

M35+ Kaja Grosuplje – Puntamika 30:38

M45+ Beograd – Pula 46:22

M55+ Štajerska – Zagreb 47:28

M45+ Meraklije Niš – Best Academy 37:44

M45+ Zenica – Užice 40:84

M45+ Igokea – Laško 58:30

M50+ Mostar – Ljubljana 40:32

M45+ Tuzla – Konavle 58:39

M45+ Sirmium-Gorenjska 23:33

M40+ Novi Sad – Valjevo 35:44

M45+ Fortunal- Ajdas Lenard 47:39

M40+ Yamu Amlar Istanbul – Vršac 52:49

M45+ Bratislava – Zagreb 49:35

M50+ El. Šoštanja – Međimurje 35:38

M50+ Tuzla – Advocat Devils 58:31

M50+ Zmaji – Maxi Sarajevo 57:63

Ž45+ Fimba team – Rožice Rijeka 30:14

Ž40+ Šizike BGD – Filozov SVK 32:37

M55+ Novi Beograd – Beograd 38:35

M55+ Štajerska – Hapoel 26:40

M50+ Otok Ugljen – Sveučilište NG 42:44

M45+ Igokea – Tuzla 52:72

M50+ Bratislava – Štip 33:37

M45+ Fortunal – Braqtislava 32:24

Ž35+ Fjake Split – Bućke 35:39

M55+ Beograd – Mladeniči 60:44

M35+ Ast Beograd – Basket Tivat 48:24

M50+ Štip – Međimurje 34:27

M40+ Pet bunara – Nikšić 1995 59:41

M50+ Veleučilište VG – Mostar 42:50

M45+ Gorenjska – Best Academy 73:47

M50+ Tuzla – Maxi 48:52

M45+ Beograd – Užice 54:37

SUBOTA 26.11.2017.

M55+
KSEVTVITANJE – MLADENIČI 30:25
ZAGREB – PORTOROŽ 44:40
NOVI BEOGRAD – BEOGRAD 60+ 39:29
HAPOEL – BEOGRAD 55+ 41:44

Ž45+
ROŽICE RI- NOVI SAD 16:26

Ž35+
BUĆKE MB – VALJEVO 37:19

Ž40+
FILOZOF SVK – ZAGREB 42:31

M40+
VALJEVO – HAMBURG 47:35
BIKŠIĆ 1995 – VRŠAC 57:48
PET BUNARA – ISTANBUL 57:52
NOVI SAD – VITA SPORT 62:24

M50+
BRATISLAVA – ELEKTRA 29:51
ADVOKAT DEVILS – ZMAJI 41:40
MAXI – ŠTIP 58:30
MOSTAR – BEOGRAD 44:38
OTOK UGLJEN – LJUBLJANA 34:26

M35+
BASKET TIVAT – KAJAGROSUPLJE 38:25

M45+
GORENJSKA – TUZLA 50:56
FORTUNAL – BEOGRAD 43:46
SIRMIJUM – MERAKLIJE 47:22
PULA – ZENICA 39:34
AJDAS – ZAGREB 49:31

FINALE M35+
AST BEOGRAD – PUNTA MIKA 57:37

FINALE M55+
NOVI BEOGRAD – BEOGRAD 37:51

POBEDNICI TURNIRA 2017

žene
35 +
1. Bućke, Maribor
2. Fjake, Split
3. Valjevo, Valjevo
MVP Barbara Konečnik iz ekipe Bućke

40+
1. Filozof, Bratislava
2. Šizike, Beograd
3. Zagreb, Zagreb
MVP Hanka Jendrichovská iz ekipe Filozof

45+
1. Fimba Europe
2. Novi Sad, Novi Sad
3. Rožice Rijeka
MVP Lina Darboven iz ekipe Fimba Europe

muškarci
35+
1. AST, Beograd
2.Puntamika, Zadar
3. Basket Tivat, Tivat
MVP Vladimir Sarajlić iz ekipe AST

40+
1. Pet bunara, Zadar
2. Valjevo, Valjevo
3. Hamburg, Hamburg
MVP Ivan Drilić iz ekipe Pet bunara

45+
1. Beograd, Beograd
2. Tuzla, Tuzla
3. Fortunal, Zagreb
MVP Ilija Jović iz ekipe Beograda

50+
1. Beograd, Beograd
2. Maxi Sarajevo, Sarajevo
3. VKK Mostar, Mostar
MVP Mirko Milićević iz ekipe Beograda

55+
1. Beograd, Beograd
2. Novi Beograd
3. Hapoel, Jerusalim
MVP Simo Banjac iz ekipe Beograda