Rezultati

Pregled rezultata utakmica po grupama:

SATNICA UTAKMICA
PETAK 25.11.2016.
SALA: MALA VIZURA
Cara Dušana 105, Zemun
10-11h KOŠICE – FJAKE 40+Ž 23-50
11-12h FILOZOF – MONTENEGRINE 35+Ž 42-44
12-13h NOVI SAD – NIKŠIĆ 45+M 29-39
13-14h SLOVENIJA 45+ – IGOKEA 45+M 23-15
14-15h TUZLA – LABUD ZG 50+M 43-35
15-16h B7 NIKŠIĆ – B8 SLOVENIJA 45+M 46-39
16-17h PET BUNARA – ZENICA 40+M 38-32
17-18h ŠIZIKE BGD – ROŽICE RI 40+Ž 59-18
18-19h FAVORITES – ŠTROKLJE 35+Ž 56-36
19-20h B5 FORTUNAL – B6 VALJEVO 45+M 0-20
20-21h B3 PET BUNARA – B4 GALATASARAJ 40+M 54-35

SATNICA UTAKMICA
PETAK 25.11.2016.
SALA: VIZURA SPORT
Cara Dušana 105, Zemun
10-11h HAMBURG – ELEKTRA ŠOŠTANJ 45+M 32-50
11-12h VKK LJUBLJANA – ADRIATIC SPLIT 50+M 44-38
12-13h D. ADVOKATI – HAPPOEL JER. 50+M 42-58
13-14h VALJEVO – ZAGREB 45+M 39-56
14-15h VKK MEĐIMURJE – ZMAJI LJ 50+M 38-30
15-16h FORTUNAL – BBB BRATISLAVA 45+M 38-30
16-17h GALATASARAJ – TUZLA BIH 40+M 40-26
17-18h B3 VITALAC – B4 HAPOEL 50+M 44-33
18-19h B1 BEOGRAD – B2 ELEKTRA 45+M 81-32
19-20h B3 SARAJEVO – B4 KOČEVJE 45+M 66-46
20-21h ŠTAJERSKA – B7 MEĐUMURJE 50+M 54-48

SATNICA UTAKMICA
PETAK 25.11.2016.
SALA: S.C. VIZURA – TOŠIN BUNAR
Tošin Bunar 224
12,00-13,O0 BEOGRAD – NOVI BEOGRAD 55+M 43-48
13,00-14,00 BEOGRAD 60+ – VKK ZAGREB 55+M 31-19
14,00-15,00 BEOGRAD – ASTIBO ŠTIP 45+M 67-32
15,00-16,00 ZENICA – KOČEVJE 45+M 31-37
16,00-17,00 LENDAVA – PULA 50+M 28-44
17,00-18,00 B4 AST BEOGRAD- B6 SIRMIUM 40+M 55-49

SATNICA UTAKMICA
PETAK 25.11.2016.
SALA: SC MASTER
Zemun, Cvetna br.4
12-13 VITALAC – VITASPORT 50+M 57-31
13-14 KAJA GROSUPLJE – D ADVOCATES 40+M 39-49
14-15 AST BEOGRAD – BASKET TIVAT 40+M 55-49
15-16 SIRMIUM G – ADRIATIC S 40+M 48-36
16-17 SARAJEVO – AJDARS LENART 45+M 61-38
17-18 PUNTAMIKA – B2 Devils Advocates 40+M 57-44
18-19 BEOGRAD – PORTOROŽ 55+M 60-49
19-20 BEOGRAD – B1 PULA 50+M 20-0

SATNICA UTAKMICA
PETAK 25.11.2016.
SALA: ŠU VELJKO RAMADANOVIĆ
Zemun, Cara Dušana 143
17-18 LITIJE – NOVI SAD 45+Ž 20-41
18-19 KRANJ – FIMBA EU TEAM 45+Ž 27-28

SATNICA UTAKMICA

SUBOTA 26.11.2016.
SALA: MALA VIZURA
Cara Dušana 105, Zemun
10-11h III MESTO KRANJ – LITIJE 45+Ž 37-21
11-12h III MESTO STROKLJE – FILOZOF 35+Ž 22-31
12-13h D2 TUZLA – D4 STAJERSKA 50+M 43-41
13-14h III MESTO KOSICE – ROZICE RIJEKA 40+Ž 50-26
14-15 PORAŽENI PET BUNARA – SIRMIUM 40+M 42-36
15-16 FINALE FAVORITES LIT – MONTEGRINE 35+ ZENE 49-38
16-17 FINALE (P.A1-A2) – (P.A3-A4) 40+ŽENE
17-18 FINALE (P.A1-A2) – (P.A3-A4) 45+ŽENE
SATNICA UTAKMICA
SUBOTA 26.11.2016.
SALA: VIZURA SPORT
Cara Dušana 105, Zemun
10-11h D3 VALJEVO – D4 NIKSIC 45+M 48-52
11-12 D1 BEOGRAD – D2 SARAJEVO 45+M 53-44
12-13 D1 VITALAC – D3 BEOGRAD 50+M 31-42
13-14 D1 PUNTAMIKA – D2 AST BEOGRAD 40+M 43-38
14-15 D3 (P.B5-B69) – D4 NAJBOLJE PLASIRANA
EK. IZ II i III GRUPE 40+M
15-16 FINALE NOVI BEOGRAD -BEOGRAD 55+M 30-45
16-17 FINALE (P.D1-D2) – (P.D3-D4) 45+M
17-18 FINALE (P.D1-D3) – (P.D3-D4) 50+M
18-19 FINALE (P.D1-D2) – (P.D3-D4) 40+M
19-19,30 DODELA NAGRADA I
SVEČANO ZATVARANJE
SATNICA UTAKMICA
SUBOTA 26.11.2016.
SALA: HS RANKO ŽERAVICA
Novi Beograd
10-11h C1 (P.A4-A5) – C2 (P.A6-A7) 40+M
11-12 C3 ZENICA – C4 TUZLA 40+M 37-44
12-13 C3 AJDAS LENART – C4 ZENICA 45+M 43-37
13-14 C1 VITA SPORT – C2 DEVILE ADVOCATES 50+M 30-41
14-15 C3 ADRIATIC SPLIT – C4 LABUD 50+M 31-34
15-16 C5 BRATISLAVA – C6 ZAGREB 45+M 28-24
16-17 C7 (P.A13-A14) C8 (P.A15-A16) 45+M
SATNICA UTAKMICA
SUBOTA 26.11.2016.
SALA: SC MASTERS
Zemun, Cvetna 4
15-16 III MESTO BEOGRAD – VKK ZAGREB 55+M 39-42
16-17 C5 (P.A10-A11) – C6 (P.A13-A14) 50+M
17-18 C7 (P.B5-B6) – C8 (P.B7-B8) 50+M
SATNICA UTAKMICA
SUBOTA 26.11.2016.
SALA: ŠU VELJKO RAMADANOVIĆ
Zemun, Cara Dušana 143
10-11 NOVI BEOGRAD – PORTOROŽ 55+M 53-50
11-12 C1 ASTIBO – C2 HAMBURG 45+M 50-46