Satnica

SATNICA UTAKMICA

PETAK 27.11.2015.
SALA: MALA VIZURA
Cara Dušana 105, Zemun

10-11h BEOGRAD – NIKŠIĆ 45+M
11-12h MOSTAR – UMAG 50+M
12-13h ŠTAJERSKA – KAPEDUNUM 50+M
13-14h PET BUNARA – ČELIK 40+M
14-15h NOVI SAD – FIMBA TEAM 40+Ž
15-16h BEOGRAD – KOŠICE 40+Ž
16-17h ZAGREB – SPARTAK SP 35+Ž
17-18h FORTUNAL – VRAČAR 45+M
18-19h SPLIT – ŠTRAKLJE MS 35+Ž
19-20h BEOGRAD – BUĆKE 40+Ž
20-21h ZAGREB – SARAJEVO 35+Ž

SATNICA UTAKMICA

PETAK 27.11.2015.
SALA: VIZURA SPORT
Cara Dušana 105, Zemun

10-11h BALT INTERWOOD – VITALAC 45+M
11-12h LJUBLJANA D- SANKT PETERSBURG 50+M
12-13h TIGRASTI KOMARCI – PUNTAMIKA 40+M
13-14h BEOGRAD – BRATISLAVA 45+M
14-15h TUZLA – DOMŽALE 45+M
15-16h MARIBOR – GOTMAN 50+M
16-17h
17-18h NOVI SAD – NISAN AUTO 45+M
18-19h B5-POB. A9/A10 – B6 -POB. A11/A12 50+M
19-20h B1-POB. A4/A5 – POB. B2/A6-A7 50+M
20-21h NOVI SAD – KRANJ 40+Ž

SATNICA UTAKMICA

PETAK 27.11.2015.
SALA: VIZURA – TOŠIN BUNAR
Tošin Bunar 224

10,30-11,30 BEOGRAD – VIT SPORT 50+M
11,30-12,30 SARAJEVO – NOVI BEOGRAD 45+M
12,30-13,30 NOVI SAD – MLADOST ZG 40+M
13,30-14,30 VALJEVO-KOČEVJE 40+M

SATNICA UTAKMICA

PETAK 27.11.2015.
SALA: SC GRAOVAC
Batajnica, Kralja Mihajla Zetskog 45

15-16 LABUD ZG – IGOKEA 50+M
16-17 B3 POB. A5-A6 – B4 POB. A7-A8 50+M
17-18 B1 POB. A1-A2 – B2 POB A3-A4 50+M

SATNICA UTAKMICA

PETAK 27.11.2015.
SALA: BASKET CITY
Maršala Tolbuhina 14, Čukarica

14-15 FORTUNAL – ELEKTRA ŠOŠTANJ 45+M
15-16 B3 POB. A7-A8 – B4 POB. A9-A10 45+M
16-17 B4 POB. A8-A9 – B5 POB. A10-A11 40+M
17-18 B2 POB. A4-A5 – B3 POB A6-A7 40+M

SATNICA UTAKMICA

SUBOTA 28.11.2015.
SALA: MALA VIZURA
Cara Dušana 105, Zemun

10-11h ELEKTRA Š. – VRAČAR 45+M
11-12h SPARTAK SP – SARAJEVO 35+Ž
12-13h BUĆKE – KOŠICE 40+Ž
13-14h D2 POB B3-B4 – D4 NAJB. EKIPA 50+M
14-15h PORAŽENI A1-A2 – TREĆEPL.GRUPA II 35+Ž
15-16h C3 POR. A8-A9 – C4 POR A10-A11 40+M
16-17h C1 POR A4-A5 – C2 POR A6-A7 40+M
17-18h NIKŠIĆ – BRATISLAVA 45+M

SATNICA UTAKMICA

SUBOTA 28.11.2015.
SALA: VIZURA SPORT
Cara Dušana 105, Zemun

10-11h MLADOST ZG – NISSAN AUTO 40+M
11-12h FIMBA TEAM – KRANJ 40+Ž
12-13h D2 POB. B1-B2 – D4 NAJ. EKIPA II-III 40+M
13-14h D1 NAJ GRUPA 1- D3 POB. B3-B4 40+M
14-15h FINALE 35+ŽENE
15-16h FINALE 40+ŽENE
16-17h FINALE 40+ MUŠKARCI
17-18h FINALE 50+ MUŠKARCI
18-19h FINALE 45+ MUŠKARCI
19-19,30 PROGLAŠENJE POBEDNIKA

SATNICA UTAKMICA

SUBOTA 28.11.2015.
SALA: VIZURA – TOŠIN BUNAR
Tošin Bunar 224

10-11h C1 POR. A1-A2 – C2 POR. A3-A4 50+ M
11-12h B1 POB. GRUPA I – D4 DRUGI U G.III 45+M
12-13h B2 POB. GR II – B3 POB. GRUPA III 45+M
13-14h D1 POB. B1-B2 – D3 POB. B5-B6 50+M
14-15h C3 POR. A5-A6 – C4 POR. A7-A8 50+M
15-16h C5 POR. A9-A10 – C6 POR A11-A12 50+M
16-17h C1 POR. A7-A8 – C2 POR. A9-A10 45+M