Rezultati

REZULTATI UTAKMICA

PETAK 27.11.2015.
SALA: MALA VIZURA
Cara Dušana 105, Zemun

10-11h BEOGRAD – NIKŠIĆ 45+M (58-38)
11-12h MOSTAR – UMAG 50+M (34-41)
12-13h ŠTAJERSKA – KAPEDUNUM 50+M (56-41)
13-14h PET BUNARA – ČELIK 40+M
14-15h NOVI SAD – FIMBA TEAM 40+Ž (32-28)
15-16h BEOGRAD – KOŠICE 40+Ž (40-36)
16-17h ZAGREB – SPARTAK SP 35+Ž (36-31)
17-18h FORTUNAL – VRAČAR 45+M (39-32)
18-19h SPLIT – ŠTRAKLJE MS 35+Ž (45-37)
19-20h BEOGRAD – BUĆKE 40+Ž (45-29)
20-21h ZAGREB – SARAJEVO 35+Ž

REZULTATI UTAKMICA

PETAK 27.11.2015.
SALA: VIZURA SPORT
Cara Dušana 105, Zemun

10-11h BALT INTERWOOD – VITALAC 45+M (32-43)
11-12h LJUBLJANA D- SPARTAK 50+M (38-46)
12-13h TIGRASTI KOMARCI – CELIK 40+M (50-24)
13-14h BEOGRAD – BRATISLAVA 45+M (50-23)
14-15h TUZLA – PUNTAMIKA 45+M (24-36)
15-16h MARIBOR – GOTMAN 50+M (35-21)
16-17h TIGRASTI KOMARCI – PET BUNARA 40+M (32-46)
17-18h NOVI SAD – NISAN AUTO 45+M
18-19h B5-POB. A9/A10 – B6 -POB. A11/A12 50+M
19-20h B1-POB. A4/A5 – POB. B2/A6-A7 50+M
20-21h NOVI SAD – KRANJ 40+Ž

REZULTATI UTAKMICA

PETAK 27.11.2015.
SALA: VIZURA – TOŠIN BUNAR
Tošin Bunar 224

10,30-11,30 BEOGRAD – VIT SPORT 50+M (64-40)
11,30-12,30 SARAJEVO – NOVI BEOGRAD 45+M (51-27)
12,30-13,30 NOVI SAD – MLADOST ZG 40+M (52-61)
13,30-14,30 VALJEVO-KOČEVJE 40+M (53-33)

REZULTATI UTAKMICA

PETAK 27.11.2015.
SALA: SC GRAOVAC
Batajnica, Kralja Mihajla Zetskog 45

15-16 LABUD ZG – SPARTAK 50+M (39-43)
16-17 B3 POB. A5-A6 – B4 POB. A7-A8 50+M
17-18 B1 POB. A1-A2 – B2 POB A3-A4 50+M

REZULTATI UTAKMICA

PETAK 27.11.2015.
SALA: BASKET CITY
Maršala Tolbuhina 14, Čukarica

14-15 FORTUNAL – ELEKTRA ŠOŠTANJ 45+M (40-44)
15-16 B3 POB. A7-A8 – B4 POB. A9-A10 45+M
16-17 B4 POB. A8-A9 – B5 POB. A10-A11 40+M
17-18 B2 POB. A4-A5 – B3 POB A6-A7 40+M

REZULTATI UTAKMICA

Finala:
35+žene Sarajevo Split 44-51
Treće mesto Spartak Sankt Petersburg
40 + žene Beograd -Novi Sad 40 -25.
Treće mesto Košice Slovačka
40+ muškarci Puntamika Zadar-Pet Bunara Zadat 54-49.
Treće mesto Valjevo.
45+ muškarci Beograd – Sarajevo 62 -40.
Treće mesto Vitalac iz Splita.
50 + Beograd -Štajerska 54-49.
Treće mesto Umag.
Sad ti šaljem ostale rezultate tog dana.
Štroklje-Spartak 42-35 žene 35 +
Čelik – Novi Sad 24-41 muskarci 40+
Kočevje – Tuzla 19-27 muskarci 45 +
Beograd – Umag 54-44 muskarci 50 +
Elektra Š.- Vračar 29-42 muškarci 45 +
Bućke – Košice 27-30 žene 40 +
SPARTAK-SARAJEVO 42-49 ZENE 35 +
Mladost-Pet bunara 35-40 muskarci 40+
Bratislava – Nikšić 50-66 muskarci 45 +
Valjevo-Puntamika 44-45 muskarci 40 +
Kranj- Fimba 18-27 zene 40 +
Labud Zg-Spartak SP 30 -43 muskarci 50+

  • Poslednje vesti