Raspored i satnica 2019

Objavljeni su raspored i satnica Turnira Dragiša Šarić 2019. Možete ih videti ovde >>>

RASPORED

SATNICA

Utakmice će igrati u 6 sportskih sala:
 
MALA VIZURA, Cara Dušana 105, Zemun
VIZURA SPORT, Cara Dušana 105, Zemun
SC VIZURA, TOŠIN BUNAR, Tošin bunar 224a, Novi Beograd
SC MASTER, Cvetna 4, Zemun
SC PINKI, Gradski park 2, Zemun
HALA SPORTOVA RANKO ŽERAVICA, Pariske komune 20, Novi Beograd
RESTORANI:
PETAK: RESTORAN „AZZARO“ Ada Ciganlija BB
SUBOTA: RESTORAN HOTEL „JUGOSLAVIJA“ Bulevar Nikole Tesle 3, Novi Beograd

 

Oboren rekord – 71 prijavljena ekipa

MUŠKE EKIPE
35+
1. Kaja Grosuplje (Slovenija)
2. ML International Beograd (Srbija)
3. Adriatic osiguranje Split (Hrvatska)
4. KK Dunav Apatin (Srbija)
5. KK Jazine Arbanasi Zadar (Hrvatska)
6. KK Puntamika Zadar (Hrvatska)
40+
1. AST Beograd (Srbija)
2. Pet Bunara Zadar (Hrvatska)
3. Vitanje (Slovenija)
4. Basket Tivat (Crna Gora)
5. 4K Priština (Srbija)
6. Veterani Grada Bara (Crna Gora)
7. Kopar (Slovenija)
8. Best Academy (Turska)
45+
1. Drink&Play Zagreb (Hrvatska)
2. Sirmijum SM (Srbija)
3. Valjevo (Srbija)
4. VKK Konavle Dubrovnik (Hrvatska)
5. Tikveš Kavadarci (Makedonija)
6. KK Pelister Bitola (Makedonija)
7. Lenart (Slovenija)
8. KK Veterani Zlatorog Laško (Slovenija)
9. Vršac (Srbija)
10. Gorenjska (Slovenija)
11. Igokea (Bosna i Hercegovina)
12. Gelipteri Zagreb (Hrvatska)
13. Novi Sad (Srbija)
14. Beograd (Srbija)
50+
1. Veterani Elektra Šoštanj (Slovenija)
2. VKK Mostar (Bosna i Hercegovina)
3. MAR – BAS (Turska)
4. Kočevski medvedi (Slovenija)
5. Wintech (Srbija)
6. Best Academy (Turska)
7. KK Ivanić (Hrvatska)
8. KK Astibo Štip (Makedonija)
9. Bratislava (Slovačka)
10. VKK Veleučilište Velika Gorica (Hrvatska)
11. Devils Advokat (Hrvatska)
12. Maxi Sarajevo (Bosna i Hercegovina)
13. Pula (Hrvatska)
14. Karača 2005 Herceg Novi (Crna Gora)
15. Hapoel (Izrael)
16. Jadran Trst (Italija)
55+
1. Beograd (Srbija)
2. Vitanje (Slovenija)
3. VKD Štajerska (Slovenija)
4. Slovenija 55+ (Slovenija)
5. Tuzla (Bosna i Hercegovina)
6. Srbija 55+ (Srbija)
60+
1. Aikea Portorož (Slovenija)
2. Novi Beograd (Srbija)
3. Beograd (Srbija)
4. Athens Atina (Grčka)
5. Minhen (Nemacka)
6. VKK Zagreb (Hrvatska)
ŽENSKE EKIPE:
35+
1. Šizike 35+Beograd (Srbija)
2. SES Istanbul (Turska)
3. Valjevo (Srbija)
4. Kemer Mergel (Turska)
40+
1. HUN K8 (Madjarska)
2. Filozof Bratislava (Slovačka)
3.STOS (Hrvatska)
4. Štorklje Murska Sobota (Slovenija)
45+
1. Rožice Rijeka (Hrvatska)
2. SES Istanbul (Turska)
3. Šizike 45+Beograd (Srbija)
4. Kornjače Subotica (Srbija)
50+
1. OTYE SEPSI (Rumunija)
2. Fimba team (Europe)
3. Novi Sad (Srbija)

Turnir Kranjska Gora

Na upravo zavrsenom 11.turniru u Kranjskoj Gori ekipa Beograda u kategoriji 50+ porazena je od ekipe Morh iz Zagreba i osvojila drugo mesto.

Obaveštenje učesnicima turnira

T U R N I R 2019

OBAVEŠTENJA UČESNICIMA TURNIRA

Molimo sve ekipe da do srede 20.11.2019. godine, dostave broj i spisak učesnika svoje ekipe (sa brojevima dresova), kako bi mogli da sa hotelima dogovorimo smeštaj i raspored ekipa. Ekipe koje ne koriste smeštaj u našoj organizaciji da dostave spisak učesnika turnira i broj osoba za večere.

SMEŠTAJ EKIPA PO HOTELIMA

Nakon što nam dostavite broj učesnika po ekipi, sa hotelom će biti dogovoren raspored ekipa po hotelima i ekipe ćemo obavestiti u kome hotelu će biti smeštene.

RESTORANI

Večera u petak (29.11.2019.) će biti u restoranu „AZZARO“ Ada Ciganlija BB, sa početkom u 21,15 časova.
Večera u subotu (30.11.2019.) će biti u restoranu hotela „JUGOSLAVIJA“ Bulevar Nikole Tesle 3, sa početkom u 21,15 časova.

OSTALA OBAVEŠTENJA

Kotizaciju za učešće na turniru (u koju je uključeno: smeštaj, večere u petak i subotu sa neograničenim pićem i muzikom, ručak u petak i subotu u hotelu Garni City Code Vizura, odigravanje utakmica, majice, pehari) i spisak igrača, molimo da predate prilikom dolaska organizatoru turnira i preuzmete vaučere za večernje zabave.

Imajući u vidu da su večere u petak i subotu zatvorenog tipa, da mogu ući samo osobe koje imaju vaučere, kao i da se plaća po osobi, kako bi izbegli neprijatne situacije sa osobljem restorana a i za same goste, molimo sve učesnike koji imaju želju da na večeru pozovu nekog gosta, da organizatoru prethodno najave dolazak gosta (radi provere raspoloživog kapaciteta restorana). Cena večere sa neograničenim pićem i muzikom je 25 EUR po osobi.

Ručak u petak i subotu je u hotelu Garni City Code Vizura (Cara Dušana 105, Zemun).
Ručak u petak je od 14,00 časova do 17,00 časova.
Ručak u subotu je od 13,30 časova do 17,00 časova.
Molimo sve učesnike turnira da po završetku ručka oslobode mesto zbog velikog broja učesnika.

Učesnicima turnira biće na raspolaganju dva mini busa u petak i subotu koji će povezivati hotele i hale.

Svečano zatvaranje turnira i dodela nagrada je u subotu od 18,00 časova do 19,00 časova u velikoj hali Vizura Sport.
Gosti turnira će biti legende košarke Duda Ivković, Bata Djordjević, Predrag Danilović, Dražen Dalipagić, Antoan Rigodo, Nenad Krstić, Jadran Vujačić, Peter Vilfan, Danko Cvjetičanin, Petar Naumovski, Marija Veger, Vera Djurašković, Biljana Majsorović, Cvetana Dekleva Matić, Ana Joković.

Za vreme trajanja turnira info telefon je +381642484391.

Za sve eventualne dodatne informacije, stojimo vam na raspolaganju.

Radujemo se vašem skorom dolasku i dobrom druženju.

Srdačan pozdrav.

Organizatori 12. Memorijalnog turnira “Dragiša Šarić”

Prvi turnir Dragiša Šarić

Na prvom turniru Dragiša Šarić odigrano je finale izmedju Beograda i Ljubljane.