OBAVEŠTENJE

Utakmice će se igrati u 5 sportskih sale:
 
MALA VIZURA, Cara Dušana 105, Zemun
VIZURA SPORT, Cara Dušana 105, Zemun
SC VIZURA, TOŠIN BUNAR, Tošin bunar 224a, Novi Beograd
SC MASTER, Cvetna 4, Zemun
HALA PINKi, Zemun, Gradski park 2

 

RESTORANI:
PETAK –  RESTORAN „AZZARO“ Ada Ciganlija BB
SUBOTA  – SPLAV  „ KOPERNIKUS 610 Event Center“ Ušće, Novi Beograd

OBAVEŠTENJE TAKMIČARIMA

T U R N I R 2021

OBAVEŠTENJA UČESNICIMA TURNIRA

Molimo sve učesnike turnira da u cilju sprečavanja zaražavanja i prenošenja infekcije COVID 19 ali i u cilju zaštite vašeg zdravlja i ostalih učesnika turnira pridržavate epidemioloških mera i nosite zaštitne maske u zatvorenom prostoru. (osim prilikom igranja utakmica i konzumiranja hrane i pića).

Organizator turnira obezbedio je brze antigenske testove za igrače koji nemaju Zelenu potvrdu. Bez ove potvrde igrači neće moći da učestvuju na turniru i da prisustvuju na svečanim večerama.
Za one koji se budu testirali potvrda važi 48 sati.
Testiranje za one koji nemaju potvrdu biće u Vizuru u Zemunu, u petak 26.novembra 2021. u periodu od 9:00 – 17:00 časova.

Molimo sve ekipe da do subote 20.11.2021. godine, dostave broj i spisak učesnika svoje ekipe (sa brojevima dresova i spisak igrača koji imaju/nemaju COVID 19 potvrde), kako bi mogli da sa hotelima dogovorimo smeštaj i raspored ekipa.

SMEŠTAJ EKIPA PO HOTELIMA

Nakon što nam dostavite broj učesnika po ekipi, sa hotelom će biti dogovoren raspored ekipa po hotelima i ekipe ćemo obavestiti u kome hotelu će biti smeštene.

RESTORANI

Večera u petak (26.11.2021.) će biti u restoranu „AZZARO“ Ada Ciganlija BB, sa početkom u 21,15 časova.
Večera u subotu (27.11.2021.) će biti na splavu „KOPERNIKUS 610 Event Center“ Ušće, Novi Beograd, sa početkom u 21,15 časova.

OSTALA OBAVEŠTENJA

Kotizaciju za učešće na turniru (u koju je uključeno: smeštaj, večere u petak i subotu sa neograničenim pićem i muzikom, ručak u petak i subotu u hotelu Garni City Code Vizura, odigravanje utakmica, majice, pehari) i spisak igrača, molimo da predate prilikom dolaska organizatoru turnira i preuzmete vaučere za večernje zabave.

Imajući u vidu da su večere u petak i subotu zatvorenog tipa, da mogu ući samo osobe koje imaju Covid 19 potvrde i vaučere, kao i da se plaća po osobi, kako bi izbegli neprijatne situacije sa osobljem restorana a i za same goste, molimo sve učesnike koji imaju želju da na večeru pozovu nekog gosta, da organizatoru prethodno najave dolazak gosta (radi provere raspoloživog kapaciteta restorana).

Ručak u petak i subotu je u hotelu Garni City Code Vizura (Cara Dušana 105, Zemun).
Ručak u petak je od 13,30 časova do 16,30 časova.
Ručak u subotu je od 13,00 časova do 16,00 časova.
Molimo sve učesnike turnira da po završetku ručka oslobode mesto zbog velikog broja učesnika i da se strogo pridržavaju epidemioloških mera.

Učesnicima turnira biće na raspolaganju dva mini busa u petak i subotu koji će povezivati hotele i hale.

Svečano zatvaranje turnira i dodela nagrada je u subotu od 18,00 časova do 19,00 časova u velikoj hali Vizura Sport.
Gosti turnira će biti legende košarke Željko Obradović, Zoran Savić, Dušan Vujošević, Bata Djordjević, Predrag Danilović, Dražen Dalipagić, Nenad Krstić, Kosta Perović, Vera Djurašković, Jelica Komnenović.

Za sve eventualne dodatne informacije, stojimo vam na raspolaganju.Radujemo se vašem skorom dolasku i dobrom druženju.Srdačan pozdrav.

Organizatori 14. Memorijalnog turnira “Dragiša Šarić”

Spisak ekipa po kategorijama

MUŠKE EKIPE

40+

Pristan Bar (Crna Gora)
Tivat (Crna Gora)
Koper (Slovenija)
4K Priština (Srbija)
AST (Srbija)
Vita Sport (Slovenija)
Veterani grada Bara (Crna Gora)
Dunav Apatin (Srbija)
Adriatic osiguranje Split (Hrvatska)
Kaja Grosuplje (Slovenija)
Pet Bunara Zadar (Hrvatska)

45+

Best Academy (Turska)
Hamburg(Nemačka)
MATCH UP (Španija)
Lenart (Slovenija)
Java Coffee (Srbija)
Igokea (Bosna i Hercegovina)
Puntamika Zadar (Hrvatska)

Veterani Karače 2005 (Crna Gora)
VKK AMFORA Makarska (Hrvatska)

50+

Vršac (Srbija)
VKK Mostar (Bosna i Hercegovina)
MAR – BAS (Turska)
Šarmeri (Hrvatska)
Novi Sad (Srbija)
Devils (Hrvatska)
Tuzla (Bosna i Hercegovina)
Sirmijum Gladijator (Srbija)
Astibo Štip (Makedonija)
Megrel (Turska)
CSKA-Hunters Moscow (Rusija)
Mamut (Slovenija)
Wintech (Turska)
VKK Pelister Bitola (Makedonija)
KK Zlatorog Laško (Slovenija)

55+

VKD Štajerska (Slovenija)
Beograd (Srbija)
Srbija 55+ (Srbija)
Old Boys Rožnava (Slovačka)

60+

Aikea Portorož (Slovenija)
Hrvatska 60+ (Hrvatska)
Vita Sport (Slovenija)
Minhen (Nemačka)

65+

Sankt Petersburg (Rusija)
Beograd (Srbija)

ŽENSKE EKIPE:

35+

1. HUN K8 (Madjarska)
2. Pedočke (Hrvatska)
3. Storklje (Slovenija)

40+

1. Rožice Rijeka (Hrvatska)
2. Novi Sad (Srbija)
3. Sankt Petersburg (Rusija)

45+

1. Šizike Beograd (Srbija)
2. SWIFT (Velika Britanija)
3. Kornjače Subotica (Srbija)

Spisak igrača

Tabela za spisak igrača 》》》

Download

Kranjska Gora 2021

Ekipa Beograda 50+ učestvovala je na tradicionalnom turniru u Kranjskoj Gori od 5.-7.novembra.

Zauzeli smo 3.mesto.